Як правильно грати в покер?

Фаворит

Багато хто питає, як навчитися грати правильно в покер. Насправді це не така вже й складна гра за правилами, але складна за тактикою. Для того, щоб виграти, треба мати не тільки везіння, а й бути дуже уважним в онлайн казино.

Як навчитись грати в покер за правилами

Мета покеру полягає в зібранні карт в комбінацію. В кого з гравців буде найстарша комбінація, той буде переможцем. Щоб знати, як правильно грати в покер, треба запам’ятати ці комбінації:

 • Флеш Рояль — п’ять старших карт однієї масті;
 • Стріт Флеш — п’ять послідовних карт однієї масті;
 • Каре — чотири карти однакового значення будь-якої масті;
 • Фул Хаус — набір з 3 карт однакового значення плюс ще дві карти однакового значення;
 • Флеш — п’ять карт однакової масті;
 • Стріт — п’ять послідовних карт будь-якої масті;
 • Трійка — три карти однакового значення;
 • Дві пари — дві пари карт однакового значення;
 • Пара — одна пара;
 • Старша — одна старша карта виграє, коли в жодного з гравців немає комбінацій.

Як треба правильно грати в покер щоб вигравати

Професіонали знають, як грати в покер, щоб вигравати, а от новачкам в першу чергу треба наполегливо тренуватись. Це можна робити онлайн, використовуючи демонстраційний режим. За правилами покеру Техаський Холдем (найрозповсюдженіший), спочатку гравці отримують по дві карти, після чого проводять торги за три інші, які дилер розкладає на столі. Торги відбуваються в три етапи, під час яких на столі з’являються п’ять відкритих карт.

Знаючи, як правильно грати в гру покер онлайн чи офлайн, можна одразу побачити виграшні комбінації. Гравець може зробити ставку (Бет) або передати свою чергу наступному гравцеві (Чек). Якщо всі гравці за столом оберуть Чек, карти роздаються наново.

Швидка реєстрація

Якщо хтось з супротивників вже зробив Бет, гравцю доведеться обирати між наступними варіантами:

poker
 1. Колл — приймання ставки з вирівнюванням (внесення такої ж суми).
 2. Рейз — приймання ставки з підвищенням (внесення суми понад суму в банку).
 3. Фолд — відмова від продовження.

Коли всі гравці визначаться зі своїм вибором, а сума в банку стане сумою всіх однакових внесків (тобто всі зроблять Колл), тоді проводиться Шоудаун. Це означає, що карти всіх гравців відкриваються для визначення найстаршої комбінації.

Ті, хто хочуть зрозуміти, як правильно грати в покер, мають пам’ятати, що за столом є ще дилер, від позиції якого розраховується черговість.

Чи є різниця в тому, як грати в покер в режимі онлайн та офлайн?

Жодної різниці в плані правил і тактики немає. Знаючи, як правильно грати в покер онлайн, можна легко грати за звичайними столами. Єдиною відмінністю буде психологічна складова — за комп’ютером грати простіше та спокійніше. Втім, якщо ви знаєте, як грати в покер щоб вигравати, вам скоріш за все вдасться стати переможцем в будь-якому випадку. Звісно, якщо буде везіння.